Правила вибору зимового взуття

2Комфорт зимового відпочинку на повітрі залежить від зручності взуття. Зима нас радує не тільки снігом, але й льодовим покриттям на пішохідних доріжках та мокротою від розталого снігу. Отже зимові чоботи повинні бути такої якості, щоб при будь яких погодних зимових умовах ноги були в теплі. Саме від цього залежить дорогоцінне людське здоров’я.

Поради експертів

Для того, щоб взувши зимові чоботи ноги знаходилися в комфорті, варто прислухатися до порад спеціалістів:

Зимове взуття має бути на пів розміру більшим. Адже взувати чоботи потрібно на теплий носок, який займає додаткове місце в чоботах. Нога не має бути перетиснута замалим взуттям.

Особливу увагу радять звернути на підошву. Високі підбори прикрашають жіночі ніжки, роблять їх красивішими та довшими. Та зимою рухатися у взутті з високими каблуками не зручно, незалежно від того під ногами сніг, лід чи калюжа. Якщо ви не можете ходити у взутті без каблука слідкуйте щоб зимові чоботи мали невисокий товстий, стійкий, широкий каблук має перевагу в зимову пору над шпилькою.

Взуття на протекторній підошві зробить прогулянки в будь яку погоду безпечними. Вона зручніша, ніж гладка підошва під час ожеледиці.

Підошва має бути середньої жорсткості, вона не повинна дуже гнутися. Зупиніть свій вибір на підошві з полівінілхлориду, гуми або ж поліуретану.

На сьогоднішній день найбільшої популярності набирають уггі. Саме такий вибір роблять сучасні жінки для себе та своїх рідних на кілька зим підряд. Купити уггі недорого можна в магазині TEMPOSHOP.

При виборі такого виду взуття варто зупинятись тільки на фірмових оригіналах. Дешеві китайські угрі швидко стоптуються, не зберігають тепло та пропускають вологу. Спеціалісти радять вибирати бежеву класику. Оригінальне взуття не має яскравих кольорів. Якщо вам пропонують розмальовані валянки це має насторожити, адже для фарбування використовували фарбу, яка не має бути на класичних уггі.

Якщо ви полюбляєте шкіряне взуття при покупці варто остерігатися підробки. Лише трохи потягніть матеріал і зрозумієте, якої якості шкіра на чоботах. Натуральна якісна шкіра тягнеться, а штучна починає пружинитись. Якщо довше потримати шкіряні чоботи в руках, вони починають виділяти тепло. 1

Головну роль у зимовому взутті відіграє хутро, яке має бути густим і однорідним. Варто провести рукою по хутрі щоб зрозуміти його якість. Вилазити, видиратись може неякісне штучне хутро, яке не буде зігрівати ваші ноги в люті морозні дні. Якщо взуття має блискавку хутро не повинно потрапляти в неї, щоб не пошкодити її в перші ж дні після покупки.

При виборі зимового взуття варто звертати увагу на всі рекомендації, тому що красиві на вигляд чобітки не завжди комфортні при пересуванні та теплі в часи лютих холодів.

Автор: Редакция

Вам будет интересно:

Комментировать: