“Стукіт серця” — разом до щасливого материнства

Можна довго перераховувати ті радості, які дарує жінці материнство. Міркувати, про те, що в житті з’являється справжній сенс… Але зараз би хотілося сказати про дещо більш особисте, але не менш важливе - жінці материнство допомагає рости, розвиватися і ставати особистістю. Головне - це зрозуміти, побачити і скористатися цим.

Любов до дитини через любов до себе

Дитина - це чудовий тренер особистісного зростання. Вона змушує вас постійно вдосконалюватися і працювати над своїми якостями. Щасливе материнство змушує жінку до позитивних змін, вона по-новому вчиться любові. Любові безумовної. І це не лише любов до дитини чи до чоловіка. Це й любов до самої себе.

Як це б дивно не звучало, але це одна з невід’ємних якостей щасливої мами. Без любові до себе жінка дуже швидко “згорить”. Її постійно супроводжуватиме хронічна втома, безсонні ночі і невдоволений вираз обличчя. Тільки починаючи любити саму себе, ви вчитеся дійсно насолоджуватися життям.

Материнство - це переломний момент для багатьох, період кардинальних змін і переосмислень. Саме тому дуже важливо зуміти знайти себе, свою точку опори.

Важливо вміти прислухатися до себе, давати собі потрібний відпочинок. Іноді з малюком ви можете витрати останні сили, коли є одне бажання - впасти і спати. Саме в такі моменти розумієш, як важливо не забувати про себе, не доводити себе до виснаження. Адже малюку потрібна щаслива мама, яка має сили і бажання з ним гратися. Здорове материнство - гармонійне, коли мама не зосереджена тільки на дитині, а приділяє час собі, чоловікові.

Щасливі моменти вже зараз

Але з чого почати, щоб стати щасливою мамою? Важливо навчитися жити сьогоднішнім моментом. Дуже часто ми перебуваємо в очікуванні чогось. Спочатку жінка чекає: ну от “9 місяців і тоді буде материнство”; потім чекають 6 місяців, коли дитина вже буде сидіти; восьми - почне добре повзати; року - коли навчиться ходити; трьох - коли піде в садочок…. І це життя майбутнім не дає насолоджуватися моментом, тим прекрасним часом, який є зараз. У кожному віці є свої складнощі і проблеми.

Марно розраховувати, що “колись там” стане легше, краще. Варто зупинитися і побачити, що краще вже зараз, в якій ситуації ви б не перебували.

stykit.com.ua - сайт про материнство і підготовку до нього. Адже материнство починається з розуміння і знань. Сайт, який допоможе налаштуватися на хвилю щасливого материнства і ви обов’язково досягнете того, чого прагнете.

Автор: Редакция

Вам будет интересно:

Комментировать: