Mиp жeнщин

Всe о крaсoте и здoрoвье жeнщины: кoсмeтикa и пaрфюмepия, oтзывы и фoтoгaлeрeи

Вебінар «Соціальна інклюзія в Новій українській школі»

Portrait of happy classmates with multi-colored open books smiling at camera in classroom

Модернізація та реформування освітньої сфери охоплює й питання інклюзивної освіти. В усьому світі ця проблема розглядається у зв’язку з соціальною та освітньою інтеграцією осіб з особливими освітніми потребами. У вебінарі від освітнього порталу «Всеосвіта» пропонується розглянути сутність інклюзивної освіти, передумови виникнення та принципи інтеграції таких учнів у загальноосвітній процес. А також з’ясувати, які проблеми вирішує суспільство, яке запроваджує соціальну інклюзію.

Загальносвітове прагнення до соціальної справедливості породило питання доступної освіти на рівних умовах для усіх членів суспільства. Залишається з’ясувати, яким повинно бути інклюзивне середовище, аби забезпечити цю рівність. Це питання як педагогічного, так і матеріального забезпечення освітньої галузі.

Допоки українські школи повною мірою не готові прийняти учнів з особливими освітніми потребами, держава створює для них інклюзивно-ресурсні центри. Саме вони покликані допомогти у покращенні процесу запровадження інклюзивної освіти. Організатори пропонують розглядати шляхи інтеграції учнів з особливими освітніми потребами у матеріалі І частини запропонованого вебінару.

Його ІІ частина присвячена педагогічному аспекту інклюзивної освіти. Тут розглядатимуться вимоги до педагога та проблеми, з якими він зустрічається, а також шляхи їх вирішення. Крім того, буде розглянуто питання помічника вчителя, так званого тьютора, його роль та обов’язки у навчальному процесі.

Інклюзивна освіта давно стала невіддільною частиною освіти в європейських країнах та США. Матеріали вебінару охоплюють вивчення досвіду цих країн та найкращих ідей щодо втілення проекту соціальної інклюзії.

Усі охочі зможуть безкоштовно переглянути вебінар на офіційному сайті порталу за умови швидкої реєстрації. У відповідному розділі розміщено матеріали 14 вебінарів різноманітної тематики. Освітній портал надає змогу поставити запитання та обговорити тему під час перегляду або після нього. Для цього у спеціальному чаті ви зможете поставити запитання спікеру та обов’язково отримаєте відповідь на нього.

Якщо часу на перегляд не вистачає, відеопрезентацію можна завантажити на власний ПК або отримати матеріали вебінару в текстовому форматі.

Кожен учасник вебінару зможе отримати сертифікат про участь з відміткою про успішне складання тесту за темою вебінару. Для цього необхідно сплатити 49 гривень за допомогою миттєвого платежу або квитанції. Миттєва оплата автоматично відкриває доступ до звантаження документу в електронному форматі.

Окремою кнопкою на сторінці вебінару є можливість перейти до складання тесту після перегляду. До сертифіката заноситься лише позитивний результат складання.

Сертифікат учасника також можна отримати за активну участь в роботі порталу, завантажуючи до електронної бібліотеки власні методичні розробки. Ще один шлях до отримання документа в подарунок – активне залучення учнів до дистанційних предметних олімпіад.

Освітній портал проводить олімпіади у 27 категоріях, які охоплюють учнів 1-11 класів, учнів технікумів, ліцеїв та гімназій. Завдання розробляються відповідно до шкільних програм, затверджених Міністерством освіти та науки України.